Блог

Смотреть

Змагання з риболовлі

Змагання з риболовлі

Найсмачніша риба – це та, що піймана власноруч! А смак перемоги – найкраща до неї приправа… Запрошуємо усіх бажаючих прийняти участь у змаганні з аматорської риболовлі на березі Дніпра на Кам’янській Січі! Можливо, саме Вам пощастить впіймати золоту рибку!

Захоплюючі тематичні екскурсії

А ви вірите, що машина часу існує? Переконайтеся 30-го квітня та 1-го травня на Відкритті Туристичного сезону на Кам’янській Січі…

Кам’янська Січ – одна з восьми Запорозьких Січей, які взагалі існували, збереглася до наших днів на Херсонщині і наразі є унікальною пам’яткою козацької доби.

Все складніше у наш цифровий вік відчувати зв’язок із пращурами, на яком ... Читати далі »

Авіашоу та виставка воєнної техніки

    А ви вже маєте селфі з вертольота? Ми маємо! Та пропонуємо кожному втілити дитячу мрію і відчути себе справжнім льотчиком! Підчас Відкриття туристичного сезону на Кам’янській Січі 30го квітня та 1го травня на гостей свята чекає унікальна виставка воєнної техніки: вертоліт, БТР, машина супроводу КРАС…! Навіть наймолодші матимуть змогу не лише подивитись зблизька, а й доторкнутись до залізних гігантів. Подаруйте дітям незабутні враження та здивуйте оригінальними фото друзів!

    Атмосфера свята на Відкритті туристичного сезону на Кам’янській Січі оточуватиме з усіх сторін, навіть з неба! На гостей заходу чекає дивовижне авіашоу: 16 десантників, котрі приземлятимуться з парашутами, три гелі ... Читати далі »

1. Всеукраїнський чемпіонат Сухопутних військ України з функціонального багатоборства

Всеукраїнський чемпіонат сухопутних військ України з функціонального багатоборства.

З давніх-давен козаків Січі називали у народі "святими лицарями"… Горді, міцні, як леви, вони були гідним прикладом для наслідування. Сьогодні слава їх відроджується з кожним днем, їхню благородну ідею мужності, сили та свободи підтримує й розвиває вже наше покоління. 
Щоб продемонструвати, на що здатні сучасні українські «лицарі», 30 квітня та 1 травня у рамках проведення фестивалю «Кварта» на Кам’янській Січі за підтримки генерального директора ТОВ «НВП «5 ЕЛЕМЕНТ» 2048:Владимира Миколайовича Белого відбуватиметься Всеукраїнський чемпіонат сухопутних військ України з функціонального багатоборства (crossfit)! 
Минулого руку чемпіонат відзначився великим успіхом! Привернув до себе увагу молоді та навіть має перспективу увійт ... Читати далі »

1. Всеукраїнський чемпіонат Сухопутних військ України з функціонального багатоборства

З давніх-давен козаків Січі називали у народі "святими лицарями"… Горді, міцні, як леви, вони були гідним прикладом для наслідування. Сьогодні слава їх відроджується з кожним днем, їхню благородну ідею мужності, сили та свободи підтримує й розвиває вже наше покоління. Щоб продемонструвати, на що здатні сучасні українські «лицарі», 31 квітня та 1 травня у рамках «Відкриття туристичного сезону на Кам’янській Січі» відбуватиметься Всеукраїнський чемпіонат сухопутних військ України з функціонального багатоборства (crossfit)! Минулого руку чемпіонат відзначився великим успіхом! Привернув до себе увагу молоді та навіть має перспективу увійти до системи фізпідготовки нашої армії! Адже функціональне багатоборство спрямоване на створення універсального спортсмена, який готовий до будь-яких навантажень, а це – невід’ємна ч ... Читати далі »

Вхід до сайту

Пошук

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Друзі сайту

  • Инструкции для uCoz